Ballina Aktualitet Lajme Varrezat e Tetovës po rrethohen me mur të bukur, ja kush është...

Varrezat e Tetovës po rrethohen me mur të bukur, ja kush është financuesi dhe kush punon (VIDEO)

Varrezat e Tetovës po rrethohen me mur të bukur, ja kush është financuesi dhe kush punon (VIDEO)

Artikulli paraprakBisedë me fermerin 80-vjeçar Zendel Bajrami nga Banjica e Poshtme e Gostivarit (VIDEO)
Artikulli tjetërBisedë me fermerin Remzi Shabani nga Sllatina e Tetovës (VIDEO)