Ballina Aktualitet Lajme Bisedë me fermerin Remzi Shabani nga Sllatina e Tetovës (VIDEO)

Bisedë me fermerin Remzi Shabani nga Sllatina e Tetovës (VIDEO)

Bisedë me fermerin Remzi Shabani nga Sllatina e Tetovës:

Artikulli paraprakVarrezat e Tetovës po rrethohen me mur të bukur, ja kush është financuesi dhe kush punon (VIDEO)
Artikulli tjetërBiseda rasti me fermerë nga Saraji dhe shumë pamje nga tregu i Tetovës (VIDEO)