Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Pritet që moti sot të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira të pjesshme. Gjatë ditës, temperaturat minimale pritet të lëvizin nga 7 deri më 10 gradë celsius, ndërsa ato maksimale nga 10 deri në 17 gradë celsius.

Deri të mërkurën, moti parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe temperatura ditore do të jetë në rritje të konsiderueshme. Moti me shi pritet të premten./shenja/

@tn.lajmelokale
@tetovanews