Ballina Aktualitet Lajme VRASJA NË TETOVË, NJËRI NGA TË ARRESTUARIT ËSHTË NGA SHQIPËRIA

VRASJA NË TETOVË, NJËRI NGA TË ARRESTUARIT ËSHTË NGA SHQIPËRIA

Policia tashmë ka ndaluar dy persona të dyshuar për sulmin me armë zjarri që ndodhi sonte pas orës dhe në afërsi të selisë së BDI-së në Tetovë. Njëri nga dy personat e arrestuar është nga Kumanova (B.R.) ndërsa tjetri nga tjetri (L.B.) nga Shqipëria. Këtë informacion e konfirmoi për TV SHENJA edhe Sektori për Punë të Brendshme – Tetovë.

Aktualisht, forca të mëdha policore po mbajnë në rrethim Reçicën e Vogël dhe po punojnë në kapjen e autorit të vrasjes dhe zbardhjen e plotë të rastit. /SHENJA/

@tn.lajmelokale
@tetovanews