Ballina Aktualitet Kosovë Rrëmbim si në filma në Podujevë

Rrëmbim si në filma në Podujevë

Në fshatin Llapashticë të Podujevës gjatë mesditës ka ndodhur një kidnapim.

Reth orës 13:00 një person është rrëmbyer nga disa të dyshuar.

“Ata dolën nga vetura BMW dhe morën me dhunë personin i cili pinte kafe në lokalin “Artela”, tregon njëri prej dëshmitarëve./arbresh.info/

Artikulli paraprakKush udhëheq me Korenë Veriore kur Kim është në udhëtim?
Artikulli tjetërKapen 11 sirianë në kufi, kërkojnë azil politik në Shqipëri