Ballina Lajme Shqipëri Humb jetën nga COVID-19 ish-kryebashkiaku i Kavajës Selim Veizi

Humb jetën nga COVID-19 ish-kryebashkiaku i Kavajës Selim Veizi

Ish-kryetari i Bashkisë së Kavajës, Selim Veizi ka humbur jetën në moshën 75-vjeçare.

Veizi ishte infektuar me Covid -19 dhe prej disa ditësh ishte në luftë për jetën, të cilën fatkeqësisht e humbi.