Ballina Bota Në fillim flakë, pastaj u shkund toka: Pamje D R A M...

Në fillim flakë, pastaj u shkund toka: Pamje D R A M A T I K E nga Wuhani, qyteti kinez ku nisi pandemia (VIDEO)

Qyteti i Wuhanit është rikthyer në vëmendjen e mediave botërore pas një shpë*rthimi gazi, i cili për fat të mirë nuk shkaktoi dëme në njerëz, përveç shkatë*rrimeve në rrugë dhe sistemin e kanalizimeve, raporton abcnews.al.

Mediat kanë publikuar momentin kur ndodh një shpë*rthim për shkak të gazit, i cili shka*tërron një pjesë të rrugës. Në video duket momenti kur disa punonjës të mirëmbajtjes janë duke salduar diçka pranë një pusete dhe papritur ndodh shpë*rthimi, i cili përfshin edhe një pjesë të rrugës për shkak të sistemit të kanalizimeve.

Artikulli paraprakTakimi Biden-Putin në Gjenevë në 15-16 qershor
Artikulli tjetërZjarr i madh në Çairçankë të Shkupit, digjen disa objekte (VIDEO)