Ballina Aktualitet Lajme Burri i jep leje që ta tradhëtojë, 29-vjeçarja: Shkoj vetëm më të...

Burri i jep leje që ta tradhëtojë, 29-vjeçarja: Shkoj vetëm më të martuar, marrdhënia është përmirësuar

Një grua në një marrëdhënie tetëvjeçare ka zbuluar se si partneri i saj, 50 vjeç, i dha leje për të tradhëtuar katër vjet më parë pasi problemet e tij mjekësore i dhanë fund jetës së tyre seksuale.

Jade, 29 vjeç, – identiteti i së cilës është mbrojtur – i ka shpjeguar FEMAIL-it ekskluzivisht se përdor lirinë e saj për të pasur marrëdhënie vetëm me burra të martuar, pasi beson se ata kanë një kuptim më të mirë të situatës së saj se sa beqarë dhe asnjëra palë nuk pret ndonjë formën të angazhimit.

Ajo madje me guxim pohon se kjo e ka bërë marrëdhënien e saj më të mirë, sepse ka më pak presion mbi intimitetin.

Ndihmës menaxherja nga Londra, është një përdoruese e zjarrtë e faqes së famshme të takimit Ashley Madison, e cila tregtohet për njerëzit që janë të martuar ose në marrëdhënie.

Jade kupton se të tjerët mund të mos mendojnë se është e pranueshme që të ketë marrëdhënie jashtëmartesore, por ajo mbrojti takimet e saj të paligjshme duke këmbëngulur: “Kam parë vetëm efekte pozitivë prej tyre.

Ashley Madison ka mbi 56 milion pjestare nga e gjithe bota dhe Jade beson se ata jane aty per te shpetuar marredhenien e tyre dhe jo per ti dhene fund asaj.

@tn.lajmelokale
@tetovanews