Ballina Argëtim Jetë & Stil Ja sa do kushtojë fustani i Meghan Markle

Ja sa do kushtojë fustani i Meghan Markle

Para dasmës së shumëpërfolur të Meghan Markel dhe Prince Harry, temë është bërë edhe fustani i saj i nusërisë.

Ka pasë fjalë që Marke do të vishte një fustan të Ralph & Russo, që do të kushtonte afro 320 mijë funta.

Por që sipas një burimi të afërt me çiftin, fustani nuk do të kushtojë mbi 250 mijë funta – që nënkupton se nuk do ta kalonte për nga vlera atë që kishte veshur Kate Middleton – Dukesha e Cambridge./sn/

@tn.lajmelokale
@tetovanews