Ballina Aktualitet Lajme Një tjetër kumanovar i plagosur në Tetovë lufton për jetën

Një tjetër kumanovar i plagosur në Tetovë lufton për jetën

I plagosuri rëndë dhe në rrezik për jetën sonte në Reçicë të Vogël është Florim Misini nga Kumanova ( ne foto i ulur poshte ), shkruan gazeta Koha.

Florimi është sjellë në Klinikat e Shkupit. Ndërkohë i plagosur rëndë ka mbetur edhe një familjar i të vrarit Naip Rexhepi. (koha.mk)

Artikulli paraprakNjë i vdekur, dy të plagosur, dy të arrestuar…Detajet nga incidenti i armatosur në Tetovë (VIDEO)
Artikulli tjetërJa nga cili fshat është kumanovari i vrarë në incidentin e armatosur në Reçicë