Ballina Sport Klubi italian kërkon t’i rrëmbejë Kumbullën Romës

Klubi italian kërkon t’i rrëmbejë Kumbullën Romës

Drejtuesit e Fiorentinës janë duke parë brenda italisë për të gjetur zëvendësuesin ideal të mbrojtësit serb, Nikola Milenkovic.

Sipas asaj që raporton “La Nazione”, Marash Kumbulla i Romës është duke u vëzhguar me vëmendje nga Fiorentina.

Për mbrojtësin serb ka interes të madh nga Interi dhe Juventus, dhe klubi i “La Viola” është duke pritur për të ditur se si do të jetë e ardhmja e Milenkovic.

Nëse Kumbulla nuk arrihet të bindet, alternativa e lojtarit shqiptar është Robin Le Normand i Real Sociedad./ h.ll/abcnews.al

Artikulli paraprakBE, thirrje Hungarisë dhe Polonisë që të përmirësojnë demokracinë
Artikulli tjetër“Minuta”, “Karamele”, zbërthehen kodet e bandës së drogës, arrestohen 12 persona në Itali