Ballina Sport Befasia e madhe, Adnan Januzaj drejt Serisë B në Itali

Befasia e madhe, Adnan Januzaj drejt Serisë B në Itali

Adnan Januzaj ka mbyllur aventurën me Real Sociedad në La Liga, ndërsa në ditët e fundit është përfolur për një rikthim të mundshëm në Premier League tek West Ham.

Megjithatë, oferta dhe destinacioni më i mundshëm që ka fituar kuotë në orët e fundit është Venezia.

Klubi italian këtë sezon është pjesëmarrës në Serie B, megjithatë nëse ia del të transferojë sulmuesin anësor me origjinë shqiptare atëherë mund të pretendojë për një rikthim të shpejtë në elitë.

Artikulli paraprakLoja e pabalancuar Vuçiç –Rama i sjell përfitime vetëm Serbisë
Artikulli tjetërMësoni sa duhet të jetë gjatësia e fëmijës tuaj sipas moshës që ka