Ballina Kronika Kërçovarët rrihen në pikë të “sabahut”, të përfshirë katër persona

Kërçovarët rrihen në pikë të “sabahut”, të përfshirë katër persona

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se sot në orët e hershme të mëngjesit ka vënë pas hekurave dy persona nga Kërçova pasi kishin atakuar fizikisht dy persona të tjerë, po ashtu nga Kërçova, transmeton tetova.com. Nga Ministria e Punëve të Brendshme deklarojnë se pas zbardhjes së plotë të këtij rasti, ndaj agresorëve do të bëhet kallëzim përkatës penal.

“Me datë 5 shkurt 2023, në ora 03.20, zyrtarë policorë nga Departamenti i Punëve të Brendshme – Kërçovë kanë privuar nga liria personat me inicialet F.I.(22 vjeç) dhe A.B.(22 vjeç), të dy nga Kërçova, pasi në një objekt hotelierik në rrugën “M. Tito” në Kërçovë kanë sulmuar fizikisht personat me inicialet H.T.(29 vjeç ) dhe A.C.(30 vjeç), të dy nga Kërçova”, thonë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

На 05.02.2023 во 03:20 часот, полициски службеници од ОВР Кичево ги лишиле од слобода Ф.И.(22) и А.Б.(22), двајцата од Кичево, затоа што во угостителски објект на улица „Маршал Тито“ во Кичево физички ги нападнале Х.Т.(29) и А.Ц.(30), двајцата од Кичево.

По целосно документирање на случајот, против напаѓачите ќе биде поднесена соодветна пријава.

Video bonus:

Artikulli paraprakAksident i rëndë në Turqi, shoferi humb kontrollin e autobusit, 8 të vdekur dhe 36 të plagosur (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërRëfimi i ish të dashurës/ Telefonatat dhe fotot e McGonigal me Ramën