Ballina Sport VIDEO/Ronaldo me veshje tradicionale arabe për Festën Kombëtare të Arabisë Saudite

VIDEO/Ronaldo me veshje tradicionale arabe për Festën Kombëtare të Arabisë Saudite

Cristiano Ronaldo vesh rroba tradicionale të Lindjes së Mesme për të nderuar Ditën e Themelimit të Arabisë Saudite… dhe shihet i veshur me një mantel të artë, duke kërcyer me një shpatë dhe duke buzëqeshur me flamurin e kombit rreth shpatullave të tij.

Vendi ku është zhvendosur ylli portugez po feston përvjetorin e themelimit dhe Al Nasr ka publikuar një video të lojtarëve të veshur me veshje tradicionale.

Artikulli paraprakTeleskopi James Webb zbulon gjashtë galaktika, përmbys çdo gjë që dihej për Universin
Artikulli tjetërStrakosha i thotë të gjitha: E dua Greqinë, por jam shqiptar dhe mendoj se është e drejtë të luaj për fanellën kuqezi