Ballina Aktualitet Aksident në rrugën regjionale Jazhincë-Tetovë

Aksident në rrugën regjionale Jazhincë-Tetovë

Mbrëmë (29 shtator) rreth orës 23 e 15 minuta, në rrugën regjionale Jazhincë-Tetovë, në afërsi të fshatit Leshkë, ka ndodhur aksident trafiku, në të cilin janë përfshirë vetura ,,Golf,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 36-vjeçarja S.I.Z. nga fshati Sllatinë e Tetovës, dhe një motoçikletë të cilën e ka drejtuar person i panjohur, i cili menjëherë ka lëshuar vendin e ngjarjes.

Shoferja e veturës ,,Golf,, është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, për t`i ofruar ndihmë mjekësore.

Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës.

VIDEO bonus:

Artikulli paraprakJa në cilin fshat të Tetovës u gjet BMW-ja e konfiskuar në rrugën “Iliria” në Tetovë
Artikulli tjetërANALIZA: E ardhmja e Europës varet nga rindërtimi i demokracive të saj