Natë e qetë në Maqedoninë e Veriut, nuk u regjistrua asnjë tërmet

Must Read

Në Maqedoninë e Veriut nuk është regjistruar asnjë dridhje të tokës gjatë orëve të natës,

Në faqen e specializuar për regjistrimin e tërmeteve qëndron se tërmeti i fundit është regjistruar në orën 18.19 minuta dhe i njëjti ka qenë me fuqi prej 2.4 shkallë sipas Rihterit.

Kujtojmë se më 11 dhjetor në orën 04.55 u shënua një tërmet prej 5.0 shkallë me epiqendër në Mavrovë, ndërsa i njëjti u ndje në tërë territorin e Maqedonisë por edhe shtetet fqinje. Më pas rreth orës 15.30 ishte regjistruar një tërmet tjetër i fortë prej 4.9 shkallë sipas Rihterit.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img