E martë, 19 Tetor, 2021

E punësoi për të krasitur ullinjtë, greku V R E T shqiptarin, habit para H E T U E S V E: Ma kërkoi S A T A N A I

Must Read

Autori grek i vr*asjes së një 58-vjeçari shqiptar një vit më parë ka dësh*muar para policisë. Shqiptari u  v r a  nga pronari grek në Kariani, Kavala i cili e kishte punësuar për të krasitur ullinjtë.

Mediat greke bëjnë me dije se ai e çoi në një fushë dhe pasi e vuri të punojë e qëlloi me gjakftohtësi me ar*më zjarri në kokë.

Autori deklaroi se e kishte kryer kri*min pasi sipas tij ia “kishte kërkuar S a t a n a i”. Ai rezultoi me probleme serioze të shën*detit men*dor. m.v/Abcnews.al

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img