Ballina Aktualitet Top Tema – A do të bjerë nesër Qeveria dhe çfarë më...

Top Tema – A do të bjerë nesër Qeveria dhe çfarë më pas? (VIDEO)

Nesër do të mbahet seanca e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut dhe sipas njoftimeve nga opozita e bashkuar, ajo do ta arrijë qëllimin e saj të parë – ta votojë mosbesimin ndaj qeverisë aktuale të LSDM-së dhe BDI-së.

Në Top Tema e sonte folën deputetët Halil Snopçe nga Aleanca për Shqiptarët, Mile Lefkov nga VMRO-DPMNE dhe Snezhana Kalevska Vançeva nga LSDM. Ata janë përgjigjur në pyetjet e Bobi Hristov për pritshmëritë e tyre nga seanca e nesërme, si dhe asaj që do të ndodhë në vijim.

Artikulli paraprakPendarovski për Zaevin: Është çështje muajsh kur do të largohet nga politika (VIDEO)
Artikulli tjetërFarat e limonit, zgjidhja për dhimbjet e forta të kokës