Ballina Kronika Përleshje me thika në Pejë, tre persona dërgohen në spital (VIDEO)

Përleshje me thika në Pejë, tre persona dërgohen në spital (VIDEO)

Një përleshje me thika ka ndodhur të mërkurën mbrëma në një lokal në qytetin e Pejës.

Si pasojë tre persona kanë marrë lëndime trupore.

Rastin e ka bërë të ditur, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Gashi ka thënë se personat e lënduar janë dërguar për trajtim në Spitalin Rajonal në Pejë.

Tutje ka treguar se me rastin e incidentit po merren njësitet hetimore policore.

Ndërkaq, deri me tani nuk dihet gjendja e të lënduarve /Telegrafi/

Artikulli paraprakNdodh dhe kjo: Burri arrestohet nga Policia pasi po merrte dozën e 9-të të vaksinës Covid
Artikulli tjetërNga vrasja në Angli dhe vjedhja 1.2 mln paundëve/ Ekzekutimi i Hekuran Billës, zbardhet dëshmia e mikut të tij: Ditën që u vra takoi një bionde, s’e njihja