Ballina Kronika Shkupjani dhe kumanovari bëhen “copa” për një vend parkimi në Shkup

Shkupjani dhe kumanovari bëhen “copa” për një vend parkimi në Shkup

Dy shoferë, njëri nga Shkupi dhe tjetri nga Kumanova janë përleshur në një parking në zonën e Komunës së Shkupit, Aerodrom.

MPB bën me dije se sherri ka ndodhur pasditen e djeshme, pas një mosmarrëveshjeje për një vend parkimi.

Ф. D. (37) nga Kumanova dhe V. B. (49) nga Shkupi do të përgjigjet për prishje të rendit dhe qetësisë publike – thonë nga Ministria e Punëve të Brendshme, transmeton Tetova News.

Artikulli paraprakDRAMË FAMILJARE: Nëna e re në mbrojtje të fëmijës, bën për spital bashkëshortin në një fshat të Kumanovës
Artikulli tjetër88 mijë euro gjobë për hedhjen e mbeturinave në Shkup