Ballina Aktualitet Skender Rexhepi: E dinim që nuk do të kemi datë për negociata...

Skender Rexhepi: E dinim që nuk do të kemi datë për negociata në dhjetor (VIDEO)

Skender Rexhepi tha për TV21 se e dinim që nuk do të kemi datë për negociata në dhjetor, dhe kjo ka qene vetem marketing i PR politik qe do te jepet data ne dhjetor.

Ai tha se kane shpresa per ne Janar dhe nese kjo nuk do te ndodhe ateher do te shohin hapat e metutjeshem si do te veprojne si parti./TV21

VIDEO:

Artikulli paraprak88 mijë euro gjobë për hedhjen e mbeturinave në Shkup
Artikulli tjetërAktakuzë për një kumanovar që porositi vrasjen e tre personave