Ballina Kronika Vidhet vetura e R.M. nga Tetova

Vidhet vetura e R.M. nga Tetova

Tridhjetë e tetë vjeçari R.M. nga Tetova, dje (05 dhjetor) në ora 15:45 në SPB Tetovë ka raportuar se më datë 3 dhjetor e ka parkuar veturën e tij “Daewoo Matiz” me targa të Tetovës në rrugën “Bane Stefanovski” në Tetovë. Pak para denoncimit të rastit, ai ka kontrolluar automjetin në vendoparkim por nuk e kishte gjetur.
Po ndërmerren masa për gjetjen e veturës së vjedhur, njofton SPB-Tetovë.

Artikulli paraprakHorllëku në Spitalin Klinik të Tetovës s`ka të ndalur…
Artikulli tjetërMbi 15 incidente në 24 orët e fundit, gjysma në Tetovë dhe Gostivar