Ballina Sport Juventus nuk mjaftohet me Pogba, ofertë zyrtare për Zaniolon

Juventus nuk mjaftohet me Pogba, ofertë zyrtare për Zaniolon

Nicolo Zaniolo është vënë në shenjëstër nga Juventusi, që ka edhe një plan për ta marrë sulmuesin anësor nga Roma.

Mediat në Itali raportojnë se klubi nga Torino ka gati 25 milionë euro dhe ofron edhe dy lojtarë në këmbim të yllit të Romës.

Konkretisht te Juventusi janë të gatshëm të sakrifikojnë Arthur, i cili ka një pagë të lartë dhe kjo pjesë duhet diskutuar, dhe Weston Mckennie.

Në fakt të dy janë lojtarë që Juventusi është i gatshëm t’i shesë, në raste se merr ndonjë ofertë, ndërsa Zaniolo vlerësohet me 60 milionë euro./ h.ll/abcnews.al

Artikulli paraprakKëto sinjale tregojnë se shtëpia juaj është plot me energji negative, si t’i largoni
Artikulli tjetërKim Kardashian zbulon mënyrën se si humbi 10 kilogramë