Ballina Argëtim Showbiz Kim Kardashian zbulon mënyrën se si humbi 10 kilogramë

Kim Kardashian zbulon mënyrën se si humbi 10 kilogramë

Kim Kardashian ka dhënë një intervistë për “Today”, ku ka zbuluar se si arriti të humbiste 10 kilogramë dhe ndau sekretet e saj me publikun. 41-vjeçarja bëri një paraqitje shumë të komentuar në Met Gala, si nderim për Marilyn Monroe dhe u akuzua për shkatërrimin e fustanit, duke e mohuar atë.

“E pashë si një rol dhe doja shumë ta vishja këtë fustan”, tha ajo, duke shtuar se “ishte shumë e rëndësishme” për të. “U shfaqa në tapetin e kuq me mantel dhe pantofla dhe vendosa fustanin në fund të tapetit”.

Sa i përket kilogramëve të humbur, Kim zbuloi mënyrën se si i humbi.

“Fillova të ha vërtet shëndetshëm. Tani kam humbur 10 kilogramë. Nuk po përpiqem të humbas më shumë peshë, por kam më shumë energji se kurrë. Eliminova shumë sheqer, ushqimet e shumta që hëngra që nuk i kisha kuptuar, si dhe patatet e skuqura të shumta. “Edhe sapo ndryshova plotësisht stilin tim të jetesës.”/abcnews.al

@tetovanews