Ballina Sport Arrihet marrëveshja, Thomas Strakosha në Premier League

Arrihet marrëveshja, Thomas Strakosha në Premier League

Fulham, Newcastle dhe Manchester United ishin lakuar më herët, por Thomas Strakosha do të firmosë me një tjetër klub në Premier League.

Portieri i larguar nga Lazio, pas përfundimit të kontratës, raportohet se ka gjetur marrëveshjen me klubin e Brentford.

Fabrizio Romano shkruan se gjithccka është e mbyllur dhe janë programuar edhe vizitat mjekësore për portierin e kombëtares shqiptare. / abcnews.al

Artikulli paraprakIncident i rëndë në Debresh, të përfshirë persona nga Gostivari dhe Banjica e Poshtme
Artikulli tjetërA po shënon lufta e Putinit një periudhë të re në histori?