Ballina Kronika Incident i rëndë në Debresh, të përfshirë persona nga Gostivari dhe Banjica...

Incident i rëndë në Debresh, të përfshirë persona nga Gostivari dhe Banjica e Poshtme

Më 7 korrik) në ora 12:30 në Tetovë është raportuar se para puntorisë automekanike në Debreshë të Gostivarit, gjysmë ore më parë 4 persona, dy prej tyre nga Gostivari dhe po aq nga Banjica e Poshtme, janë duke u konfrontuar fizikisht.

Sipas raportit, në përleshje janë shfrytëzuar mjete prej druri dhe të tjera. Inspektimin e ka kryer ekipi nga Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar, rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar dhe do të vijojnë parashtresat përkatëse.

Artikulli paraprakDy hajdutë nga Kosova kapen “me presh në dorë” në Tetovë
Artikulli tjetërArrihet marrëveshja, Thomas Strakosha në Premier League