Ballina Argëtim Showbiz Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka mbërritur në Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur burime të Gazetës Express.

Dua do të performojë në festivalin Sunny Hill i cili do të mbahet në Parkun e Gërmisë më datat 4, 5, 6 dhe 7 gusht.

Përveç disa këngëtarëve shqiptarë, në këtë festival do të performojnë edhe këngëtarë të tjerë me famë botërore./abcnews.al

Artikulli paraprakSalernitana troket te Empoli për mbrojtësin e kombëtares shqiptare
Artikulli tjetërUkraina do të tërheqë trupat paqeruajtëse nga Kosova