Ballina Kronika Aksidenti tragjik në Itali, emigranti shqiptar ndërron jetë në lule të rinisë

Aksidenti tragjik në Itali, emigranti shqiptar ndërron jetë në lule të rinisë

Një aksident i rëndë automobilistik i ka marrë jetën një emigranti shqiptar në Itali.

Aksidenti fatal ka ndodhur në orët e para të mëngjesit sot rreth orës 01:30 në Besozzo.

Viktima është 21-vjeçari Xhemal Letija.

Sipas medieve italiane i riu ka humbur drejtimin e mjetit, e për pasojë makina e ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një mur./abcnews.al/

Artikulli paraprakPse fjalimi i tij u vonua 13 orë? Mediet: U thirrën mjekë, Putini kishte kollë të fortë dhe dhimbje gjoksi
Artikulli tjetër“Putin është në krizë,” SHBA: I kemi marrë seriozisht kërcënimet bërthamore të Rusisë