Ballina Kronika Kapet një vjedhadut në Tetovë

Kapet një vjedhadut në Tetovë

Më datë 31.08.2022, rreth orës 19:30, policia e Tetovës ka arrestuar një 44 vjeçar nga fshati Poroj, pasi dy ditë më parë, në rrugën “Strasho Pinxhur” në Tetovë, në mënyrë të paligjshme ka marrë një skuter elektrik në pronësi të një 42-vjeçari nga Tetova.

Skuteri i është kthyer pronarit dhe pas dokumentimit të plotë të çështjes ndaj tij do të vijojë procedura përkatëse.

Artikulli paraprakPaulo Coelho – “Alkimisti” (Me rastin e 75-vjetorit të lindjes)
Artikulli tjetërTetovë, bie në kontakt me korentin, humb jetën 22 vjeçari (EMRI+FOTO)