Ballina Kronika Ndalohen dy të rinj nga Tetova

Ndalohen dy të rinj nga Tetova

Punonjësit policorë të SPB Tetovë, më datë 15 shtator, në ora 22:50, në rrugën “107” në Tetovë, kanë privuar nga liria personat me inicialet A.K.(21) dhe A.O.(19), tek të cilët gjatë kontrollit është gjetur m a ri j u a n ë dhe një thikë. Pasi çështja të jetë dokumentuar plotësisht, kundër tyre do të pasojnë parashtresat përkatëse.

Video bonus:

Artikulli paraprakTetovari i kthen dorë policisë, përfundon pas hekurave
Artikulli tjetërPërmbytje në Itali: 10 të vdekur, 3 të zhdukur, qindra të evakuuar/ Uji i rrëmben nënës fëmijën nga krahët (VIDEO+FOTO)