Ballina Argëtim Jennifer Lopez flet për ish-bashkëshorten e Ben Affleck, Jennifer Garner

Jennifer Lopez flet për ish-bashkëshorten e Ben Affleck, Jennifer Garner

Jennifer Lopez nuk mund të kishte kërkuar një fund “të lumtur ndonjëherë” më të mirë pasi pothuajse 17 vjet pas ndarjes së saj nga Ben Affleck, fati i ribashkoi ata. Çifti disa muaj më parë mbajtën dasmën e tyre në shtëpinë e tyre në Gjeorgji, pasi u parapri nga një ceremoni private në Las Vegas. Në një intervistë të fundit, superylli ka folur për jetën e saj të re, ndërsa për herë të parë ka folur edhe për ish-bashkëshorten e Ben Affleck, aktoren Jennifer Garner.

Siç dihet, ish-çifti ka 3 fëmijë së bashku, Violet 16-vjeçare, Seraphina 13-vjeçare dhe Samuel 10-vjeçar, për të cilët Affleck dhe Garner përpiqen të mbajnë marrëdhënie miqësore. Pikërisht kështu ka komentuar superylli latin, duke folur për familjen e tyre “moderne”, duke qenë se të dy kanë fëmijë nga martesat e mëparshme. Në veçanti, Lopez e quajti aktoren një prind të mrekullueshëm, pasi ajo dhe ish-bashkëshorti shkojnë shumë mirë dhe kanë gjetur një formulë që funksionon.

Ajo dëshiron të ndodhë e njëjta gjë me ish-bashkëshortin e saj Marc Anthon, me të cilin ka 14-vjeçarët Max dhe Emme. Megjithatë, çështja nuk ka të bëjë me marrëdhënien e tyre, pasi ata ruajnë edhe një miqësi të ngushtë, por fakti që Anthony nuk jeton në Los Angeles , siç është rasti me Affleck dhe Garner. “Tranzicioni është një proces që duhet trajtuar me shumë kujdes. Ata kanë kaq shumë emocione. Ata janë adoleshentë. Por po ecën kaq mirë deri tani,” tha Lopez në intervistën e saj më të fundit me një revistë të njohur.

Sipas burimeve, martesa e Affleck dhe marrëdhënia e tij me Lopez në përgjithësi, ishte diçka që Garner e mbështeti fuqishëm, pasi ajo besonte se do të ishte diçka që do ta stabilizonte atë. “Ishte një peshë e madhe nga supet e saj pasi nuk do të duhet të shqetësohet më për Benin ”, tha një burim për Hollywood Life. Në fund të fundit, Garner e kishte ndihmuar jo pak ish-bashkëshortin e saj, edhe pas divorcit, gjatë shërimit të tij nga alkooli, duke e mbështetur atë psikologjikisht./abcnews.al

@tetovanews