Ballina Kronika Tragjedi në Itali, shqiptari qëllon me armë zjarri të dashurën 18-vjeçare, më...

Tragjedi në Itali, shqiptari qëllon me armë zjarri të dashurën 18-vjeçare, më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Bari, Itali, ku një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri të dashurën e tij  18-vjeçare me origjinë marokene dhe më pas veten.

Mediet në Itali bëjnë me dije se e reja ka shpëtuar, dhe është transportuar me urgjencë në spital, ndërsa burri kan ndërruar jetë në vend.

Policia italiane po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al/

Video bonus:

Video bonus:

Artikulli paraprakALFABETI I GJUHËS SHQIPE – KONGRESI I MANASTIRIT (114-VJETORI I KONGRESIT TË MANASTIRIT)
Artikulli tjetërRaketat alarmuan NATO-n, Polonia vendos tel me gjemba përgjatë kufirit rus