Ballina Kronika Burri denoncon në polici: Më ka humbur gruaja, iku nga shtëpia e...

Burri denoncon në polici: Më ka humbur gruaja, iku nga shtëpia e prindërve

Një 22-vjeçare nga Vora ka humbur kontaktet me bashkëshortin e saj dhe familjarët. Kallëzimin në Polici e ka bërë bashkëshorti i saj, ku thotë se gruaja është larguar nga banesa e prindërve të saj dhe nuk është kthyer më. Ai ka kërkuar ndihmën e bluve për gjetjen e saj.

“Më datë 26.12.2022, në Komisariatin e Policisë Vorë është paraqitur shtetasi E. Z., 32 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij, shtetasja L. Z., 22 vjeçe, është larguar nga banesa e prindërve të saj dhe nuk është kthyer më” thuhet në njoftimin e autoriteteve. Policia njofton se po punohet për gjetjen e saj.

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

Artikulli paraprakTetovë, vajza mohon akuzat/ Nxënësit kërkojnë drejtësi për shokun e tyre (VIDEO)
Artikulli tjetërStuhi e madhe breshri në Videira (Santa Catarina) të Brazilit (VIDEO+FOTO)