Ballina Aktualitet VIDEO/ Berisha qëllohet në fytyrë, turma neutralizon personin që e sulmoi

VIDEO/ Berisha qëllohet në fytyrë, turma neutralizon personin që e sulmoi

Kreu i PD është sulmuar nga një person gjatë kohës që marshonte drejt bulevardit Dëshmorët e Kombit mes protestuesve të opozitës. Në video duket një person që i afrohet dhe e qëllon në fytyrë me grusht. Menjëherë ndërhyjnë truprojat e tij që kanë neutralizuar personin që e goditi ndërsa Berisha ka vazhduar ecjen pak minuta më pas. Video më poshtë:

@tn.lajmelokale
@tetovanews