Ballina Kronika 35 kg marijuanë në makinë, arrestohet shqiptari në Greqi

35 kg marijuanë në makinë, arrestohet shqiptari në Greqi

Një 35-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke në Igumenicë.

Shqiptari u kap duke transportuar me makinë 35 kilogram lëndë narkotike marijuanë.

Po ashtu gjatë kontrolleve janë gjetur dhe sekuestruar edhe një sasi i vogël kokainë dhe 2 celularë./abcnews.al

Artikulli paraprakDjersiteni gjatë natës? Mund të jetë simptomë e këtyre sëmundjeve
Artikulli tjetërBullizmi në rrjete sociale, pse ndodh dhe si të ndalohet?