Ballina Kronika Ngjarje tronditëse! Shkupjani u merr jetën me thikë nënës dhe gjyshes

Ngjarje tronditëse! Shkupjani u merr jetën me thikë nënës dhe gjyshes

Sot, rreth orës 14:40, zyrtarë policorë të stacionit policor Karposh, i kanë hequr lirinë 40-vjeçarit me inicialet M.J. nga Shkupi, për shkak të dyshimit se rreth orës 14:20, në një banesë në rrugën “Ruzvelti”, me me të mprehtë ka sulmuar nënën dhe gjyshen e tij, të moshës rreth 60 dhe 80 vjeçe, të cilat nga plagët e marra kanë ndërruar jetë, raporton Ministria e Punëve të Brendshme, transmeton Tetova News.

Pas zbardhjes së plotë të rastit, do të dorëzohet një kallëzim përkatës.

Двојно убиство во центарот на Скопје, маж ги заклал мајка му и баба му

Денеска околу 14.40 часот, полициски службеници од Полициската станица Карпош го лишиле од слобода 40-годишниот М.Ј. од Скопје, поради сомнение дека околу 14.20 часот во стан на улица „Рузвелтова“ со остар предмет ги нападнал неговата мајка и баба на возраст од околу 60 и 80 години, кои од здобиените повреди починале, извести МВР.

По целосно расчистување на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

Video bonus: