Ballina Kronika Ngjarje e turpshme! Djali bën për spital babain, SPB-Tetovë me kallëzim penal...

Ngjarje e turpshme! Djali bën për spital babain, SPB-Tetovë me kallëzim penal kundër 28-vjeçarit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në para një lokali në Rrugën e “Ilindenit” në Gostivar

SPB -Tetovë ka paraqitur kallëzim penal kundër personit me inicialet O.P. (28 vjeç) nga Gostivari, për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për vepër penale “lëndim trupor”.

Më 11 janar 2023, para një lokali në Rrugën e “Ilindenit” në Gostivar, i akuzuari ka sulmuar fizikisht babanë e tij dhe i ka shkaktuar lëndime.

Video bonus:

Video bonus:

Artikulli paraprakMot i rrezikshëm në Austri – më shumë se një metër borë e freskët brenda 24 orëve (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërNew York Times: Si i shiti McGonigal shërbimet e tij në Shqipëri!