Ballina Aktualitet Lajme Zjarr i madh në afërsi të Spitalit Klinik të Tetovës (VIDEO)

Zjarr i madh në afërsi të Spitalit Klinik të Tetovës (VIDEO)

Një zjarr ka shpërthyer sonte në afërsi të Spitalit Klinik të Tetovës.

Sapo u lokalizua dhe u shua zjarri në afërsi të Spitalit Klinik të Tetovës nga ana e zjarrfikësve, shkruan TV Koha që ka bërë një transmetim live në faqen e saj në facebook.

Sipas informatave të Televizionit Koha janë djegur mbeturinat, nuk ka të lënduar nga ky zjarr.

Video:

Artikulli paraprakRëfimi i ish të dashurës/ Telefonatat dhe fotot e McGonigal me Ramën
Artikulli tjetërTërmet me magnitudë 7.4 ballë, mbi 500 të vdekur në Turqi dhe Siri (VIDEO+FOTO)