Ballina Kronika E rëndë në Tiranë/ 44-vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur...

E rëndë në Tiranë/ 44-vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 15-të i pallatit

Më datë 27.05.2023, shtetasi E. T., 44 vjeç, banues në rrugën “Mujo Ulqinaku”, ka shkuar në një pallat në ndërtim e sipër, në bulevardin “Bajram Curri”, dhe dyshohet se në kushte depresioni, është vetëhedhur nga kati i 15-të i kësaj ndërtese dhe ka rënë në katin e 10-të. Si pasojë 44-vjeçari ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkakut të vetëhedhjes së 44-vjeçarit nga lartësia.

@tn.lajmelokale
@tetovanews