Ballina Argëtim Showbiz E zbulon gazetari i njohur: Luizi dhe Olta do të jenë të...

E zbulon gazetari i njohur: Luizi dhe Olta do të jenë të dashuruar në një…

Janë zbuluar detaje të reja nga filmi ku Luizi dhe Olta do të luajnë si protagonistë në një film.

Gazetari Blendi Salaj, ka zbuluar ditën e sotme në emisionin Wake Up se dyshja luajnë rolin e të dashuruarve, ndërkohë që vjehrra i bën magji Oltës.

“Çifti më i madh ose më i rëndësishëm i momentit, mund të mos jetë Luiz Kiara, por mund të jetë Luiz Olta.

Flitet për një film të mundshëm ku Luizi dhe Olta do të jenë protagonistë të filmit ku ata luajnë një çift ku vjehrra i bën magji nuses që është Olta. Vjehrrën mund ta luajë Kiara (them unë)”, tha ai.

@tn.lajmelokale
@tetovanews