Ballina Argëtim Showbiz VIDEO/ Olta Gixhari shfaqet me partnerin e saj brenda makinës luksoze

VIDEO/ Olta Gixhari shfaqet me partnerin e saj brenda makinës luksoze

Olta Gixhari shfaqet me partnerin e saj brenda makinës luksoze

Pas përfundimit të ‘Big Brother VIP 2’, konkurrentët i janë kthyer jetës normale. Pas Luizit, i cili u shpall fitues, Olta ishte një nga personazhet më përfolur.

Aktorja, e cila është mamaja e një djali, e ka mbajtur jetën personale larg vëmendjes së publikut. Ndërsa nuk ka publikuar asnjë foto të partnerit të saj.

Por një video e publikuar në tiktok, u shfaqën çifti në mbrëmjen e organizuar pas shpalljes së fituesit së BBVIP.

Por në një tjetër video në TikTok, shfaqet Olta dhe partneri i saj në makinën luksoze. Ish-banorja komunikon në tëlëfon, ndërsa Dori shfaqet tepër i fokusuar në timon.

Artikulli paraprakMaqedonia e Veriut shqyrton bllokimin e TikTok-ut
Artikulli tjetërSerbia nuk gjen qetësi/ “Kam planifikuar një masakër”, hetimet e FBI-së zbulojnë aktivitetin e të miturit: Po punonte për krijimin e një bombe