Ballina Kronika Babë e bir nga Bogovina gjejnë belanë në Tetovë

Babë e bir nga Bogovina gjejnë belanë në Tetovë

Dje, rreth orës 22.00, në SPB Tetovë, personi V.Sh. (36) nga fshati Bogovinë, ka deno*ncuar se të njëjtën ditë, rreth orës 19 e 30 minuta, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, deri sa ka qenë me djalin e tij min*oren, e kanë su*lmuar tre persona të panjohur.

Punohet në zbardhjen e rastit.

Artikulli paraprakNdalohet 42 vjeçari nga Tetova
Artikulli tjetërPse India po blen më shumë naftë nga SHBA dhe Arabia Saudite?