Ballina Kronika Ndalohet 42 vjeçari nga Tetova

Ndalohet 42 vjeçari nga Tetova

Dje rreth orës 23 e 30 minuta, në SPB Tetovë personi D.M. (24) nga Tetova, ka deno*ncuar se personi N.F. (42) nga Tetova, nëpërmjet celularit ka drejtuar kërc*ënime ndaj tij dhe familjarëve të tij.

Personi N.F. është pri*vuar nga liria dhe punohet në zbardhjen e rastit.

Artikulli paraprakNdalohen dy persona nga Poroji
Artikulli tjetërBabë e bir nga Bogovina gjejnë belanë në Tetovë