Ballina Argëtim DEPUTETI I KOSOVËS NUK NDALET SJELL DUETIN ME MOTRËN E TIJ PAS...

DEPUTETI I KOSOVËS NUK NDALET SJELL DUETIN ME MOTRËN E TIJ PAS 25 VITESH (VIDEO)

Këngëtari Labinot Tahiri vazhdon të jetë shumë i angazhuar në muzikë.

Së fundmi, ai ka publikuar për fansat e tij një video në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke kënduar me motrën e tij, Sarandën.

Ai thotë se këtë duet po e realizon pas 25 vjetësh me motrën e tij të dashur.
Tutje, Labi ka shkruar se ushte kurbeti ai që i kishte ndarë qysh të rinj, dhe se rikthimet në vendlindje janë të tilla – çmallje dhe festa.

“Motra ime mysafire në vendlindje, ku ishte musafire te vendi ku quhet Buna Ferizaj!
Dhe si nje ndarje e dikurshme Gurbeti dhe Vendlidja ndau dhe motrat nga vllezerit edhe sot jetojnë largë në mërgim!

Tani, pas 25 viteve hera pare që kënduam sebashku në Ferizaj , derisa mbremjen e kishin Grupi Fisniket!
Malli për gurbetqarët vazhdon të mos shuhet kurrë nga ata që e kanë pêrjetua mërgimin.
Respekt!
Do të publikojmë edhe video të tjera”, ka shkruar Labi në Instagram.

Artikulli paraprakSi arritën dy 23 vjeçarë të përjashtuar nga shkolla, të bëjnë 860 milionë dollarë pasuri?
Artikulli tjetërDy shtetas të Maqedonisë së Veriut ndalohen në Zvicër, ja kush janë?