Ballina Aktualitet Kosovë Shqiptari nga Amerika: Nëse fiton Albin Kurti do të kthehem në Kosovë...

Shqiptari nga Amerika: Nëse fiton Albin Kurti do të kthehem në Kosovë me 50 milionë euro (VIDEO)

Menaxheri i shumë ndërmarrjeve të njohura, Gazmend Gjonbalaj, i cili ndër të tjera ka punuar edhe në Bloomberg e NYFIX ka dal hapur në mbështetje për Albin Kurtin duke deklaruar se nëse ky i fundit fiton dhe premton drejtësi e sundimit të ligjit ai është në gjendje të ndihmojë ekonominë e vendit me 50 milionë euro.

Ai ka deklaruar se nuk është profesionisti i vetëm që mund ta bëjë një gjë të tillë.

Më poshtë mund ta gjeni deklaratën e tij të plotë.

Artikulli paraprakUniformat blu informojnë se çka ka ndodhur në Tetovë gjatë 24 orëve të fundit
Artikulli tjetërArinjtë lëvizin rrugës së Vrapçishtit, drejt autostradës (VIDEO)