Ballina Kronika VIDEO: U futën për të vjedhur, pronari i shtëpisë bën për sp*ital...

VIDEO: U futën për të vjedhur, pronari i shtëpisë bën për sp*ital 3 hajdutët

Kamerat e sig*urisë të instaluara brenda një shtëpie private kane kapur momentin, kur pronari i shtëpisë përl*eshet me tre hajdutë të ar*matosur, duke i detyruar të largohen nga prona e tij .

Në video shihet Asif Ali duke u konf*rontuar me hajdutët të cilët i go*det vazhdimisht.

35-vjeçari arrin madje t’i zmbraps nga shtëpi e tij, edhe pse njëri prej tyre tenton t’i vër*sulet me thi*kë.

Ky biznesmen nga Rochdale, ka pranuar për mediat angleze se si është munduar të mbr*ojë gruan e tij 30-vjeçe e identifikuar si Charlotte, e cila ishte në gjumë në dhomën e katit të dytë të shtëpisë.

Ali ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë me shpresën se qytetarët do ta ndihmojnë atë dhe policinë për t’i kapur sul*muesit. (TemA)

VIDEO bonus:

Artikulli paraprakVIDEO/ “Vjedhje si në filma”: Hajdutët shtirën si postierë, futen në shtëpi dhe …
Artikulli tjetërPopulistët e mallkuar