Ballina Kronika A K S I D E N T i rëndë në Tetovë

A K S I D E N T i rëndë në Tetovë

Më datë 23.11.2020, në ora 16 e 30, është raportuar se në bulevardin “Bllagoja Toska” në Tetovë, makina e tipit “Audi A4” me targa të Tetovës, e drejtuar nga personi me inicialet T.K. (38 vjeç), nga Sllatina e Komunës së Tearcës, ka përp*lasur këmbë*soren me inicialet K.S. (67 vjeçe) nga Tetova, informojnë nga SPB-Tetovë, tranmeton Tetova News.

Këmb*ësorja ka përfunduar në Spitalin Klinik të Tetovës me dëmtime të rënda.
Organet kompetente kanë kryer hetimet në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të këtij rasti.