Ballina Aktualitet BLERIM SEJDIU: FITORJA E MADHE ËSHTË AFËR! (FOTO)

BLERIM SEJDIU: FITORJA E MADHE ËSHTË AFËR! (FOTO)

Blerim Sejdiu

Mesazh falenderues njëherësh edhe një forcë shtyse për çdo qytetarë, aktivistë e simpatizantë që na ka besuar e votuar më 17 tetor. Beteja jonë nuk ka përfunduar. Më 31 tetor, së bashku me Mërgatën e Aleancën, së bashku me çdo qytetarë që e dëshiron zhvillimin e urbanizimin e komunës sonë do të fitojmë dhe në mbrëmje do të festojmë.
Ata nuk kanë as vizion e as ide për komunën!

Ne dijmë saktë çfar i duhet komunës së Zhelinës andaj fitorja na takon neve! Është shumë afër fitorja e madhe për Zhelinën e Tetovën, dhe gjithkund ku garojmë bashkë me koalici*onin!

me ZEMËR për KOMUNËN tonë❤

Artikulli paraprakLIVE/ZGJEDHJET LOKALE 2021 – GARA PËR KOMUNËN E TETOVËS (VIDEO)
Artikulli tjetërBima aromatike kundër kancerit që mbron mëlçinë