Ballina Aktualitet Kosovë Enver Hoxhaj takon kryeministrin shqiptar, Edi Rama

Enver Hoxhaj takon kryeministrin shqiptar, Edi Rama

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka takuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Këtë e ka bërë të ditur vet Hoxhaj përmes facebookut, ndërsa dhe po shprehet krenar siç thotë me arritjet e Shqipërisë.

”Gjithmonë është kënaqësi takimi me mikun tim të veçantë dhe Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama! Krenar me arritjet e Shqipërisë!”.

Artikulli paraprakPutin shpall javën e mospunës për të frenuar koronavirusin
Artikulli tjetërItalia vazhdon mbështetjen ndaj Kosovës