Ballina Aktualitet Teuta Arifi: I uroj sukses kryetarit të ri të Tetovës

Teuta Arifi: I uroj sukses kryetarit të ri të Tetovës

Teuta Arifi në një konferencë për media ka pranuar humbjen nga Bilall Kasami duke i uruar sukses në udhëheqjen e qytetit për 4 vitet e ardhshme.

Ishte kjo një fushatë mjaft intensive, mirëpo si gjithmonë që kemi thënë janë qytetarët ata që vendosin. Qytetarët e Tetovës kanë vendosur që të kenë udhëheqësi tjetër komunale dhe unë e pranoj këtë verdikt. Kundërkandidatit tim i uroj sukses në udhëheqjen e Tetovës” ka thënë Teuta Arifi

Artikulli paraprakZgjedhjet Lokale në Komunën e Zhelinës/ Ja sa qytetarë kanë votuar deri në orën 18:30, krahasuar me rrethin e parë
Artikulli tjetërZoran Zaev jep dorëheqje nga pozita e kryeministrit dhe kryetarit të LSDM-së (VIDEO)